Pokazywanie postów oznaczonych etykietą herbata. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą herbata. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 sierpnia 2016

Zachorować latem i przeżyć

Nadszedł długi weekend, a ja oczywiście się przeziębiłam... . I po raz pierwszy od dawna pozwoliłam sobie na porządne chorowanie. Takie w łóżku, z gorącą herbatą, oglądaniem inspiracji na pintereście i spaniem w ciągu dnia. Z tej okazji parę życiowych przemyśleń: