Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wypoczynek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wypoczynek. Pokaż wszystkie posty

sobota, 20 maja 2017

O tym jak odnaleźć ciszę

Czasami mam wrażenie, że moje życie jest nieustanną sinusoidą - wzlotów, upadków, lepszego i gorszego samopoczucia, sukcesów i porażek, zdrowia i choroby, ciszy i chaosu. Może tak powinno być. Czując się przebodźcowana (ludźmi, newsami ze świata, Internetem i hałasem) postanowiłam odszukać ciszę. Opowiem Wam gdzie ją znalazłam. 


wtorek, 16 sierpnia 2016

Zachorować latem i przeżyć

Nadszedł długi weekend, a ja oczywiście się przeziębiłam... . I po raz pierwszy od dawna pozwoliłam sobie na porządne chorowanie. Takie w łóżku, z gorącą herbatą, oglądaniem inspiracji na pintereście i spaniem w ciągu dnia. Z tej okazji parę życiowych przemyśleń:

piątek, 22 lipca 2016

Dzika dzicz...

Wyruszam w dziką dzicz. Do miejsca, gdzie nie ma Internetów, blogów, lajków i androidów. Nie znajdziesz tam ni pokemonów ni tabletem nikt cię nie uraczy. Telewizorów tam nie znają ni ekspresu do kawy. A jeślibyś choć raz stęknął, choć raz swą pomstę do Boga wygłosił - Duchy Leśne karę wymierzą surową i czekać cię będzie płacz i zgrzytanie zębów. 

Mononoke-hime, reż Hayao Miyazaki