Czasami mam wrażenie, że moje życie jest nieustanną sinusoidą - wzlotów, upadków, lepszego i gorszego samopoczucia, sukcesów i porażek, zdrowia i choroby, ciszy i chaosu. Może tak powinno być. Czując się przebodźcowana (ludźmi, newsami ze świata, Internetem i hałasem) postanowiłam odszukać ciszę. Opowiem Wam gdzie ją znalazłam.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wypoczynek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wypoczynek. Pokaż wszystkie posty
sobota, 20 maja 2017
wtorek, 16 sierpnia 2016
Zachorować latem i przeżyć
Nadszedł długi weekend, a ja oczywiście się przeziębiłam... . I po raz pierwszy od dawna pozwoliłam sobie na porządne chorowanie. Takie w łóżku, z gorącą herbatą, oglądaniem inspiracji na pintereście i spaniem w ciągu dnia. Z tej okazji parę życiowych przemyśleń:
piątek, 22 lipca 2016
Dzika dzicz...
Wyruszam w dziką dzicz. Do miejsca, gdzie nie ma Internetów, blogów, lajków i androidów. Nie znajdziesz tam ni pokemonów ni tabletem nikt cię nie uraczy. Telewizorów tam nie znają ni ekspresu do kawy. A jeślibyś choć raz stęknął, choć raz swą pomstę do Boga wygłosił - Duchy Leśne karę wymierzą surową i czekać cię będzie płacz i zgrzytanie zębów.
![]() |
| Mononoke-hime, reż Hayao Miyazaki |
wtorek, 12 lipca 2016
Subskrybuj:
Posty (Atom)



